Arnhem

Party Rent Bomers B.V.
Postbus 2156
6802 CD Arnhem
Netherlands

T: +31 20 76534-00
E: arnheim@partyrent.com

Openingstijden:
Ma-Vr: 08:30 – 17:00 uur
Za: 10:00 – 13:00 uur

Basel

Party Rent Schweiz AG
Standort Basel
Rheinfelderstrasse 25
4127 Birsfelden
Switzerland

T: +41 61 26203-83
F: +41 61 26203-85
E: basel@partyrent.com

Openingstijden:
Ma-Vr: 08:00 – 17:00 uur

Berlijn

Party Rent Berlijn
Mahnecke GmbH
Buchholzer Straße 54
13156 Berlijn
Germany

T: +49 30 2000615-100
F: +49 30 2000615-150
E: berlin@partyrent.com

Openingstijden:
Ma-Vr: 09:00 – 17:00 uur
Za: 09:00 – 13:00 uur

Bocholt

Party Rent Bomers GmbH
Hoofdkantoor
Am Busskolk 16-22
46395 Bocholt
Germany

T: +49 2871 2481-0
F: +49 2871 2481-124
E: bocholt@partyrent.com

Openingstijden:
Ma-Vr: 08:30 – 17:00 uur
Za: 10:00 – 13:00 uur

Bremen

Party Rent Bremen
Bernard & Roes GmbH
Auf der Muggenburg 7-9
28217 Bremen
Germany

T: +49 421 4348368-0
F: +49 421 4348368-22
E: bremen@partyrent.com

Openingstijden:
Ma-Vr: 09:00 – 17:00 uur
Za: Op afspraak

Dortmund

Party Rent Bomers GmbH
Vestiging Dortmund
Hülshof 33
44369 Dortmund
Germany

T: +49 231 931101-0
F: +49 231 931101-24
E: dortmund@partyrent.com

Openingstijden:
Ma-Vr: 09:00 – 17:00 uur
Za: Op afspraak

Düsseldorf / Keulen

Party Rent Bomers GmbH
Vestiging Düsseldorf / Köln
Am Galgendriesch 15
40764 Langenfeld
Germany

T: +49 2173 10926-0
F: +49 2173 10926-24
E: duesseldorf@partyrent.com
E: koeln@partyrent.com

Openingstijden:
Ma-Vr: 09:00 – 17:00 uur
Za: Op afspraak

Frankfurt

Party Rent Frankfurt
Eichenberger GmbH
Daimlerstraße 3
61239 Ober-Mörlen/Frankfurt
Germany

T: +49 69 560031-13
F: +49 69 560033-49
E: frankfurt@partyrent.com

Openingstijden:
Ma-Vr: 08:00 – 17:00 uur
Za: 09:00 – 13:00 uur

Hamburg

Party Rent Hamburg
Bernard & Roes GmbH
Senefelder-Ring 80
21465 Reinbek bei Hamburg
Germany

T: +49 40 890812-0
F: +49 40 890812-22
E: hamburg@partyrent.com

Openingstijden:
Ma-Vr: 09:00 – 18:00 uur
Za: 09:00 – 13:00 uur

Hannover

Party Rent Hannover GmbH
Am Teinkamp 9
31157 Sarstedt
Germany

T: +49 5066 98411-0
F: +49 5066 98411-24
E: hannover@partyrent.com

Openingstijden:
Ma-Vr: 08:00 – 17:00 uur
Za: 10:00 – 13:00 uur

Kassel/Erfurt

Party Rent Kassel
Heiser & Röthling GmbH
Falderbaumstraße 9
34123 Kassel
Germany

T: +49 561 491745-0
F: +49 561 491745-20
E: kassel@partyrent.com

Openingstijden:
Ma-Vr: 09:00 – 17:00 uur
Za: 09:00 – 13:00 uur

Kopenhagen

Party Rent Denmark
AeM Denmark ApS
Vesterbyvej 24
2820 Gentofte
Denmark

T: +45 (0) 42 41 06 06
E: copenhague@partyrent.com

Openingstijden:
Bel: +45 (0) 42 41 06 06

Leipzig

Party Rent Leipzig
Mahnecke GmbH
Zweenfurther Straße 1A
04827 Gerichshain
Germany

T: +49 34292 5087-0
F: +49 34292 5087-50
E: leipzig@partyrent.com

Openingstijden:
Ma-Vr: 09:00 – 17:00 uur

Luxemburg

Party Rent Luxembourg S.à r.l.
Zone Industrielle
1, rue Petrus Fisch
6468 Echternach
Luxembourg

T: +352 267278-1
F: +352 267278-78
E: luxembourg@partyrent.com

Openingstijden:
Ma-Vr: 08:00 – 18:00 uur
Za: 08:00 – 12:00 uur

Malmö

Party Rent Scandinavia
AeM Scandinavia AB
Bjurögatan 46
211 24 Malmö
Sweden

T: +46 (0) 40 49 74 00
E: malmo@partyrent.com

Openingstijden:
Bel: +46 (0) 40 49 74 00

München

Party Rent München
Cudok & Viße GmbH
Otto-Lilienthal-Ring 1
85622 Feldkirchen
Germany

T: +49 89 954687-0
F: +49 89 954687-124
E: muenchen@partyrent.com

Openingstijden:
Ma-Vr: 09:00 – 17:00 uur
Za: 09:00 – 13:00 uur

Neurenberg

Party Rent Neurenberg
Roeder GmbH
Strawinskystraße 31
90455 Nürnberg
Germany

T: +49 911 131340-0
F: +49 911 131340-199
E: nuernberg@partyrent.com

Openingstijden:
Ma-Vr: 09:00 – 17:00 uur

Nice

Party Rent Nice S.A.S.
561, route de la Roquette
06250 Mougins-Cannes
France

T: +33 4 83 58 13 90
F: +33 4 83 58 13 99
E: nice@partyrent.com

Openingstijden:
Ma-Vr: 09:00 – 17:00 uur

Oslo

Party Rent Scandinavia
AeM Scandinavia AB
Bjurögatan 46
211 24 Malmö
Sweden

T: +46 (0) 40 49 74 00
E: oslo@partyrent.com

Openingstijden:
Bel: +46 (0) 40 49 74 00

Parijs

Party Rent Paris S.à r.l.
26-28, rue des Quilles
77700 Chessy
France

BP N°7 – Serris
77706 Marne-la-Vallée Cedex 4

T: +33 1 60 04 11 73
F: +33 1 60 04 18 75
E: paris@partyrent.com

Openingstijden:
Ma-Vr: 09:00 – 17:00 uur

Stockholm

Party Rent Scandinavia
AeM Scandinavia AB
Bjurögatan 46
211 24 Malmö
Sweden

T: +46 (0) 40 49 74 00
E: stockholm@partyrent.com

Openingstijden:
Bel: +46 (0) 40 49 74 00

Stuttgart

Party Rent Stuttgart
Schindler GmbH
Max-Eyth-Str. 14
71364 Winnenden
Germany

T: +49 7195 95982-0
F: +49 7195 95982-10
E: stuttgart@partyrent.com

Openingstijden:
Ma-Vr: 08:00 – 17:00 uur
Za: 09:00 – 13:00 uur

Wels

Party Rent Oostenrijk
Emrich GmbH
Kaplanstraße 10
4632 Pichl/Wels
Austria

T: +43 7247 21021-0
F: +43 7247 21021-10
E: wels@partyrent.com

Openingstijden:
Ma-Vr: 08:30 – 17:00 uur

Wenen

Party Rent Oostenrijk
Emrich GmbH
Vestiging Wenen
Brunner Straße 77-79
1230 Wenen
Austria

T: +43 1 361 9555-0
F: +43 7247 21021-10
E: wien@partyrent.com

Openingstijden:
Ma-Vr: 08:30 – 17:00 Uhr
Showroom: Op afspraak
Afhaaltijden: Op afspraak

Kwaliteit voor uw event

De Party Rent Group is een internationale event-supplier met 24 vestigingen en ruim 950 medewerkers in negen landen. Al geruim 25 jaar verzorgen wij de inrichting en aankleding van events en de daaraan gekoppelde event-logistiek. Onze claim: de perfecte ambiance!

Contact