Jessica Bakalla Jessica Bakalla
Front Desk
T: +49 30 2000615-100
F: +49 30 2000615-150
E: jessica.bakalla@partyrent.com
   
Moritz Hermann Moritz Hermann
Assistent verkoop
T: +49 30 2000615-554
F: +49 30 2000615-150
E: moritz.hermann@partyrent.com
   
Lilly Retzki Lilly Retzki
Assistente verkoop binnendienst
T: +49 30 2000615-136
F: +49 30 2000615-150
E: lilly.retzki@partyrent.com
   
Nora Ramm Nora Ramm
Verkoopleiding
T: +49 30 2000615-137
F: +49 30 2000615-150
M: +49 15119550043
E: nora.ramm@partyrent.com
   
Lina Dibbert Lina Dibbert
Junior Account Management / Verkoop
T: +49 30 2000615-256
F: +49 30 2000615-150
E: lina.dibbert@partyrent.com
   
Lukas Thoben Lukas Thoben
Assistent verkoop
T: +49 30 2000615-100
F: +49 30 2000615-150
E: lukas.thoben@partyrent.com
   
Vanessa Grull Vanessa Grull
Verkoop binnendienst & Project management
T: +49 30 2000615-140
F: +49 30 2000615-150
M: +49 17656956455
E: vanessa.grull@partyrent.com
   
Stefanie Kobow Stefanie Kobow
Verkoop binnendienst & Event management
T: +49 30 2000615-141
F: +49 30 2000615-150
E: stefanie.kobow@partyrent.com
   
Juliane Seidel Juliane Seidel
Verkoop binnendienst & Event management
T: +49 30 2000615-258
F: +49 30 2000615-150
E: juliane.seidel@partyrent.com
   
Ulrich Stadfeld Ulrich Stadfeld
Key-account manager
T: +49 30 2000615-134
F: +49 30 2000615-150
M: +49 17634521351
E: ulrich.stadfeld@partyrent.com
   
Patrick Herzog Patrick Herzog
Project management
T: +49 30 2000615-144
F: +49 30 2000615-150
M: +49 15119550044
E: patrick.herzog@partyrent.com
   
Jacqueline Kurth Jacqueline Kurth
Project management / Decoratie en inrichting
T: +49 30 2000615-154
F: +49 30 2000615-150
E: jacqueline.kurth@partyrent.com
   
Manuela Thomas Manuela Thomas
CAD / Visualisering
T: +49 30 2000615-259
F: +49 30 2000615-150
E: manuela.thomas@partyrent.com
   
Karla Gorman Karla Gorman
CAD
T: +49 30 2000615-155
F: +49 30 2000615-150
E: karla.gorman@partyrent.com
   
Sebastian Ranze Sebastian Ranze
Tourplanning & Dispositie
T: +49 30 2000615-146
F: +49 30 2000615-150
E: sebastian.ranze@partyrent.com
   
Oliver Pfeiler Oliver Pfeiler
Operationeel project management
T: +49 30 2000615-100
F: +49 30 2000615-150
M: +49 1716536135
E: oliver.pfeiler@partyrent.com
   
Patrick Donatz Patrick Donatz
Tourplanning & Dispositie
T: +49 30 2000615-156
F: +49 30 2000615-150
E: patrick.donatz@partyrent.com
   
Marcel Kopton Marcel Kopton
Tourplanning & Dispositie
T: +49 30 2000615-144
F: +49 30 2000615-150
E: marcel.kopton@partyrent.com
   
Stefanie Hammer Stefanie Hammer
Service & Logistiek management
T: +49 30 2000615-261
F: +49 30 2000615-150
M: +49 15119550041
E: stefanie.hammer@partyrent.com
   
Frank Rabe Frank Rabe
Service & Logistiek management
T: +49 30 2000615-132
F: +49 30 2000615-150
M: +49 15119550040
E: frank.rabe@partyrent.com
   
Andreas Jürgens Andreas Jürgens
Service & Logistiek
T: +49 30 2000615-143
F: +49 30 2000615-150
E: andreas.juergens@partyrent.com
   
Inga Lehmann Inga Lehmann
Intern projectmanagement
T: +49 30 2000615-555
F: +49 30 2000615-150
M: +49 15119550042
E: inga.lehmann@partyrent.com
   
Pia Süske Pia Süske
Kwaliteitsmanagement & Duurzaamheid
T: +49 30 2000615-148
F: +49 30 2000615-150
E: pia.sueske@partyrent.com
   
Stefanie de Beer Stefanie de Beer
Project Management & Gezondheidsbeheer
T: +49 30 2000615-138
F: +49 30 2000615-150
E: stefanie.debeer@partyrent.com
   
André Mahnecke André Mahnecke
Commercieel manager
T: +49 30 2000615-133
F: +49 30 2000615-150
E: andre.mahnecke@partyrent.com
   
Vivian Rieth Vivian Rieth
Personeel
T: +49 30 2000615-157
F: +49 30 2000615-150
E: vivian.rieth@partyrent.com
   
Stefanie Schulzki Stefanie Schulzki
Inkoop
T: +49 30 2000615-135
F: +49 30 2000615-150
E: stefanie.schulzki@partyrent.com
   
Christine Mahnecke Christine Mahnecke
Manager boekhouding
T: +49 30 2000615-139
F: +49 30 2000615-150
E: christine.mahnecke@partyrent.com
   
Kathrin Temme Kathrin Temme
Boekhouding
T: +49 30 2000615-257
F: +49 30 2000615-150
E: kathrin.temme@partyrent.com
   
Bodo Hagen Bodo Hagen
Facility Management
T: +49 30 2000615-152
F: +49 30 2000615-150
M: +49 15142497455
E: bodo.hagen@partyrent.com
   
Stephan Mahnecke Stephan Mahnecke
Directie
T: +49 30 2000615-100
F: +49 30 2000615-150
E: stephan.mahnecke@partyrent.com