Sebastian Banken Sebastian Bankenr
Project management / Franchisebegeleiding
T: +49 2871-2481-0
E: sebastian.banken@partyrent.com
 
   
Laura Uhlitzsch-van Bebber Laura Uhlitzsch-van Bebber
Verkoop binnendienst
T: +49 2871-2481-163
E: laura.uhlitzsch-vanbebber@partyrent.com
 
   
Patrick Blanckenborg Patrick Blanckenborg
IT administrator
T: +49 2871-2481-143
E: patrick.blanckenborg@partyrent.com
 
   
Joris Bomers Joris Bomers
Directie
T: +49 2871-2481-0
E: joris.bomers@partyrent.com
 
   
Tim Ebbers Tim Ebbers
Bedrijfscommunicatie (NL)
T: +49 2871-2481-0
E: tim.ebbers@partyrent.com
 
   
Ramsi Eljabi Ramsi Eljabi
Klantenservice
T: +49 2871-2481-159
E: ramsi.eljabi@partyrent.com
 
   
Colja Eskes Colja Eskes
Klantenservice / Verkoop
T: +49 2871-2481-168
E: colja.eskes@partyrent.com
 
   
Maria Erwig Maria Erwig
Boekhouding
T: +49 2871-2481-223
E: maria.erwig@partyrent.com
 
   
Stefanie Fehr Stefanie Fehr
Online communicatie
T: +49 2871-2481-169
E: stefanie.fehr@partyrent.com
 
   
Karin Finke Karin Finke
Visualisering
T: +49 2871-2481-155
E: karin.finke@partyrent.com
 
   
Damian Fischer Damian Fischer
Klantenservice
T: +49 2871-2481-152
E: damian.fischer@partyrent.com
 
   
Christian Garstenveld Christian Garstenveld
Verkoop binnendienst
T: +49 2871-2481-112
M: +49 173-28999-30
E: christian.garstenveld@partyrent.com
   
Florian Gehrs Florian Gehrs
Bedrijfscommunicatie
T: +49 2871-2481-156
E: florian.gehrs@partyrent.com
 
   
Esther Hülsken Esther Hülsken
Verkoop binnendienst
T: +49 2871-2481-183
E: esther.huelsken@partyrent.com
 
   
Hendrik Keiten-Schmitz Hendrik Keiten-Schmitz
Assistent verkoop binnendienst
T: +49 2871-2481-186
E: hendrik.keiten-schmitz@partyrent.com
 
   
Kornelia Koch Konnie Koch
Dipl.-Ing. Architektin AKNW
T: +49 2871-2481-162
E: konnie.koch@partyrent.com
 
   
Maurice Krabbenborg Maurice Krabbenborg
Procuratiehouder
T: +49 2871-2481-0
E: maurice.krabbenborg@partyrent.com
 
   
Cilly Laar Cilly Laar
Boekhouding
T: +49 2871-2481-123
E: cilly.laar@partyrent.com
 
   
Michael Möllenbeck Michael Möllenbeck
Planning / Logistiek
T: +49 2871-2481-118
E: michael.moellenbeck@partyrent.com
 
   
Larissa Paus Larissa Paus
Verkoop binnendienst
T: +49 2871-2481-117
E: larissa.paus@partyrent.com
 
   
Susan Peters Susan Peters
Account management
T: +49 2871-2481-114
E: susan.peters@partyrent.com
 
   
Marc Rots Marc Rots
Logistiek leider
T: +49 2871-2481-120
E: marc.rots@partyrent.com
 
   
Christopher Sänger Christopher Sänger
Verkoop binnendienst
T: +49 2871-2481-167
E: christopher.saenger@partyrent.com
 
   
Mareen Scholz Mareen Scholz
Verkoop binnendienst
T: +49 2871-2481-184
E: mareen.scholz@partyrent.com
 
   
Koen Siemes Koen Siemes
Verkoopleider
T: +49 2871-2481-158
E: koen.siemes@partyrent.com
 
   
Johann Sparenberg Johann Sparenberg
Verkoop binnendienst
T: +49 2871-2481-146
E: johann.sparenberg@partyrent.com
 
   
Manuel Storkebaum Manuel Storkebaum
IT management
T: +49 2871-2481-0
E: manuel.storkebaum@partyrent.com
 
   
Sascha Tebrügge Sascha Tebrügge
Verkoop binnendienst
T: +49 2871-2481-181
E: sascha.tebruegge@partyrent.com
 
   
Janic Venderbosch Janic Venderbosch
Verkoop binnendienst
T: +49 2871-2481-151
E: janic.venderbosch@partyrent.com
 
   
Ines Vering Ines Vering
Verkoopleidster binnendienst
T: +49 2871-2481-115
E: ines.vering@partyrent.com
 
   
Corinna de Vos Corinna de Vos
Verkoop binnendienst
T: +49 2871-2481-121
E: corinna.devos@partyrent.com
 
   
Swen Wensink Swen Wensink
Webmaster
T: +49 2871-2481-0
E: swen.wensink@partyrent.com
 
   
Wessel Westerveld Wessel Westerveld
Retourencontrole
T: +49 2871-2481-182
E: wessel.westerveld@partyrent.com
 
   
Bernhard Wewering Bernhard Wewering
Procuratiehouder
T: +49 2871-2481-153
E: bernhard.wewering@partyrent.com
 
   
Helena Wilting Helena Wilting
Verkoop binnendienst
T: +49 2871-2481-160
E: helena.wilting@partyrent.com
 
   
Regina Wolff-Severin Regina Wolff-Severin
Online communicatie
T: +49 2871-2481-141
E: regina.wolff-severin@partyrent.com
 
   
Simone Wüpping Simone Wüpping
Administratie / Personeel
T: +49 2871-2481-170
E: simone.wuepping@partyrent.com