Nadja Fares Nadja Fares
Verkoopvertegenwoordiging
T: +49 561 491745-0
F: +49 561 491745-20
M: +49 175 3486357
E: nadja.fares@partyrent.com
   
Björn Fischer Björn Fischer
Verkoopleider
T: +49 561 491745-0
F: +49 561 491745-20
E: bjoern.fischer@partyrent.com
   
Manuel Heiser Manuel Heiser
Directie
T: +49 561 491745-0
F: +49 561 491745-20
E: manuel.heiser@partyrent.com
   
Markus Huber Markus Huber
Teamleider Verkoop
T: +49 561 491745-0
F: +49 561 491745-20
E: markus.huber@partyrent.com
   
Sascha Krüger Sascha Krüger
Wagenpark manager
T: +49 561 491745-0
F: +49 561 491745-20
E: sascha.krueger@partyrent.com
   
Manuel Maresca Manuel Maresca
Teamleiding Verkoop / CAD
T: +49 561 491745-0
F: +49 561 491745-20
E: manuel.maresca@partyrent.com
   
Katharina Noll Katharina Noll
Verkoop assistente
T: +49 561 491745-0
F: +49 561 491745-20
E: katharina.noll@partyrent.com
   
Laura Philipp Laura Philipp
Verkoop assistente
T: +49 561 491745-0
F: +49 561 491745-20
E: laura.philipp@partyrent.com
   
Aik Feliks Piplack Aik Feliks Piplack
Verkoop buitendienst
T: +49 361 222468-40
F: +49 561 491745-20
M: +49 171 5630861
E: aikfeliks.piplack@partyrent.com
   
Jan Poppe Jan Poppe
Project management
T: +49 561 491745-0
F: +49 561 491745-20
M: +49 15140214397
E: jan.poppe@partyrent.com
   
Marc Radke Marc Radke
Project management
T: +49 561 491745-0
F: +49 561 491745-20
M: +49 15140214395
E: marc.radke@partyrent.com
   
Enrico Röthling Enrico Röthling
Directie
T: +49 561 491745-0
F: +49 561 491745-20
E: enrico.roethling@partyrent.com
   
Celina Schäfers Celina Schäfers
Verkoop assistente
T: +49 561 491745-0
F: +49 561 491745-20
E: celina.schaefers@partyrent.com
   
Niklas Schill Niklas Schill
Verkoop assistent
T: +49 561 491745-0
F: +49 561 491745-20
E: niklas.schill@partyrent.com
   
Alla Stelle Alla Stelle
Assistente van de directie
T: +49 561 491745-0
F: +49 561 491745-20
E: alla.stelle@partyrent.com
   
Sebastian Vieweg Sebastian Vieweg
Inkoop & Logistiek manager
T: +49 561 491745-0
F: +49 561 491745-20
E: sebastian.vieweg@partyrent.com