Inka Berger Inka Berger
Verkoop
T: +49 7195 95982-28
F: +49 7195 95982-10
E: inka.berger@partyrent.com
   
Marta Koza Marta Koza
Plaatvervangende Head of Sales
T: +49 7195 95982-27
F: +49 7195 95982-10
E: marta.koza@partyrent.com
   
Dina Schmalz Dina Schmalz
Head of Sales
T: +49 7195 95982-22
F: +49 7195 95982-10
E: dina.schmalz@partyrent.com
   
Natalie Klenk Natalie Klenk
Verkoop
T: +49 7195 95982-25
F: +49 7195 95982-10
E: natalie.klenk@partyrent.com
   
Sina Merli Sina Merli
Assistentin Vertrieb
T: +49 7195 95982-19
F: +49 7195 95982-10
E: sina.merli@partyrent.com
   
Benedikt Unger Benedikt Unger
Verkoop
T: +49 7195 95982-16
F: +49 7195 95982-10
E: benedikt.unger@partyrent.com
   
Lisa Bretzler Lisa Bretzler
Verkoop
T: +49 7195 95982-23
F: +49 7195 95982-10
E: lisa.bretzler@partyrent.com
   
Julia Winter Julia Winter
Inkoop
T: +49 7195 95982-30
F: +49 7195 95982-10
E: julia.winter@partyrent.com
   
Tashina Herod Tashina Herod
Logistiek- / Kwaliteitsmanagement
T: +49 7195 95982-13
F: +49 7195 95982-10
E: tashina.herod@partyrent.com
   
Nina Corlatan Nina Corlatan
Kwaliteitsmanagement
T: +49 7195 95982-20
F: +49 7195 95982-10
E: nina.corlatan@partyrent.com
   
Franziska Büchel Franziska Büchel
Logistiek / Retouren controle
T: +49 7195 95982-12
F: +49 7195 95982-10
E: emine.soykan@partyrent.com
   
Horst Strietz Horst Strietz
Logistiek / Retouren controle
T: +49 7195 95982-43
F: +49 7195 95982-10
E: horst.strietz@partyrent.com
   
Johannes Fels Johannes Fels
Logistiek / Projectplanning
T: +49 7195 95982-24
F: +49 7195 95982-10
E: johannes.fels@partyrent.com
   
Heiko Küper Heiko Küper
Logistiek / Tourenplanning
T: +49 7195 95982-42
F: +49 7195 95982-10
E: heiko.kueper@partyrent.com
   
Tom Lofink Tom Lofink
Elektricien
T: +49 7195 95982-0
F: +49 7195 95982-10
E: tom.lofink@partyrent.com
   
Maik Nolle Maik Nolle
Magazijnhouder
T: +49 7195 95982-0
F: +49 7195 95982-10
E: maik.nolle@partyrent.com
   
Björn Schindler Björn Schindler
Directie
T: +49 7195 95982-0
F: +49 7195 95982-10
E: bjoern.schindler@partyrent.com
   
Sabine Schindler Sabine Schindler
Leitung Finance & Controlling
T: +49 7195 95982-0
F: +49 7195 95982-10
E: sabine.schindler@partyrent.com
   
Anne Windaus Anne Windaus
Personeel management / Directie assistente
T: +49 7195 95982-21
F: +49 7195 95982-10
E: anne.windaus@partyrent.com
   
Victoria Claß Victoria Claß
Personeel / Directie assistente
T: +49 7195 95982-59
F: +49 7195 95982-10
E: victoria.class@partyrent.com